Tajniki tworzenia zaplecza SEO

Jak pozycjonowanie może wpłynąć na Twój biznes?
Maj 3, 2014
Katalogowanie stron – sprawdzona technika pozycjonowania
Maj 5, 2014

Duis porttitor vel, eros. Mauris nec adipiscing elit. Nam sed porta eget, neque. Pellentesque fringilla neque quis blandit venenatis.

Stworzenie skutecznego zaplecza SEO to nie lada wyzwanie. Pójście po najmniejszej linii oporu, czyli linkowanie z byle jakich stron zapleczowych, nie przynosi obecnie żadnych rezultatów. Wprost przeciwnie. Takie działanie może nawet zaszkodzić naszej stronie. Jak zatem stworzyć dobre zaplecze SEO, takie które będzie generowało ruch na pozycjonowanej stronie?

Zacznijmy od tego, że dziś większą uwagę zwraca się na wartość linków, a nie ich ilość. Dobre zaplecze SEO to, nie tak jak sugerowano kilka lat temu, kilkanaście połączonych tematycznie stron o średniej jakości zawartości. Dobre strony zapleczowe muszą przede wszystkim wyróżniać się treścią. Wtedy do zgromadzenia odpowiedniej ilości linków wystarczą nawet 3 wartościowe strony branżowe.

Mówiąc o treści zawartej w zapleczu SEO mamy na myśli profesjonalnie napisane teksty poradnikowe, jak i specjalistyczne teksty reklamowe. W tym zakresie z pomocą przychodzą nam doświadczeni copywriterzy, którzy zwykły tekst potrafią zamienić w prawdziwą marketingową żyłę złota. Co jest jeszcze istotne w procesie tworzenia zaplecza SEO? Oczywiście metoda linkowania stron zapleczowych. Najbardziej skuteczna strategia linkowania (wielokrotnie testowana przez naszych specjalistów od SEO) polega na tym, że na stronach zapleczowych umieszczamy linki zarówno do pozycjonowanej strony, jak i do innych stron zapleczowych. W ten sposób eliminujemy możliwość wykrycia przez Google bezpośrednich powiązań między stronami.


Zleć naszej agencji stworzenie zaplecza SEO


Nasza agencja od wielu lat oferuje tworzenie zaplecza SEO. Dysponujemy wieloma domenami, które w bardzo łatwy sposób możemy dostosować do wybranej branży. Oferujemy także stworzenie zaplecza SEO na prywatnych domenach Klienta. Niezależnie od wybranej przez Ciebie usługi gwarantujemy wysoką jakość tekstów SEO, skuteczne strategie linkowania i atrakcyjne projekty stron zapleczowych. Stwórz z nami własne zaplecze branżowe i:


  • Docieraj do konkretnej grupy Klientów.
  • Obserwuj jak pozycja Twojej strony w Google rośnie.
  • Publikuj ciekawe artykuły reklamowe bez dodatkowych kosztów.
  • Zacznij zarabiać na reklamach internetowych.

Zaplecze SEO to atrakcyjna propozycja dla firm lokalnych i ogólnopolskich. Dzisiaj każdy może stworzyć skuteczne zaplecze SEO dla swojej strony internetowej. Jeśli potrzebujesz więcej informacji w zakresie stron zapleczowych i technik pozycjonowania, napisz do nas!

 

 

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.