Jak pozycjonowanie może wpłynąć na Twój biznes?

Jak działają katalogi stron?
Kwiecień 29, 2014
Tajniki tworzenia zaplecza SEO
Maj 4, 2014
Pozycjonowanie traktowane jest zazwyczaj jako skuteczne narzędzie marketingowe. Spójrzmy jednak na tą metodę SEO jak na technikę rozwoju biznesu. Czy wiesz, że dzięki pozycjonowaniu strony możesz zdobyć cennych Klientów, a nawet długotrwałych partnerów biznesowych? Poznaj historię jednego z naszych Klientów i sprawdź jak pozycjonowanie rzeczywiście wpływa na biznes.

Efekty pozycjonowanie dzielą się na te bezpośrednie i pośrednie. Ciężko jest stwierdzić jednoznacznie, które efekty są rzeczywiście odpowiedzialne za sukces marki w Internecie. Bezpośrednim efektem pozycjonowania jest podwyższenie pozycji strony w Google. A co z pośrednimi efektami, takimi jak chociażby zdobycie nowe Klienta, czy większy zysk z sprzedaży konkretnego produktu? Tak pozycjonowanie może realnie wpłynąć na rozwój Twojej firmy.

Jeśli jeszcze nie jesteś w stanie w to uwierzyć, pozwól, że przytoczymy tutaj historię jednego z naszych Klientów. Pani Ania, właścicielka sklepu z ręcznie robioną biżuterią, skorzystała z naszej oferty pozycjonowania lokalnego dla miasta Toruń. Głównie chodziło jej o podwyższenie pozycji jej strony w Google, gdyż w przyszłości planuje także sprzedaż internetową. Zacznijmy od tego, że przed pozycjonowaniem, dziennie sklep Pani Ani odwiedzał0 7-8 osób. Oczywiście nie zawsze ich wizyta kończyła się transakcją sprzedaży. Wówczas strona Pani Ani nie była widoczna w Google. Znajdowała się na 4 stronie wyników wyszukiwania. W tym momencie zaczyna się najlepsze. Po 4 miesiącach pozycjonowania strony jej pozycja zmieniła się bardzo korzystnie. Strona znalazła się na pierwszej stronie wyników dla frazy „ręczna biżuteria Toruń”. Efektem zmiany pozycji strony była większa liczba odwiedzin witryny. Ale to jeszcze nie koniec. Dziś Pani Ania przyznaje, że dziennie odwiedza ją nawet 30 osób (niektórzy nawet przyjeżdżają z odległych miejscowości). Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało jej się, że sprzedaż internetową uda jej się uruchomić najszybciej za 2 lata. Efekty pozycjonowania zmusiły ją jednak to przyspieszenia planów.

Tak pozycjonowanie wpłynęło na rozwój małego sklepu z biżuterią. Pomyśl teraz ile korzyści może przynieść Tobie!


Pozycjonowanie z naszą agencją SEO


Świadcząc usługi pozycjonowania staramy się patrzeć zarówno na te bezpośrednie, jak i pośrednie efekty pozycjonowania stron internetowych. Na początku najważniejsza jest dla nas oczywiście pozycja Twojej strony w Google. Jednak opracowując kompletną strategię reklamy strony w Google staramy się także przewidzieć te niespodziewane rezultaty, jak chociażby możliwość rozwoju firmy w innym mieście. Takie dwukierunkowe spojrzenie stawia nas wysoko ponad innymi agencjami SEO. W ramach pozycjonowania my oferujemy Tobie:


  • Skuteczne i nowoczesne techniki pozycjonowania.
  • Wybór najlepszych domen zapleczowych.
  • Opracowanie długofalowej strategii pozycjonowania.
  • Analizę słów kluczowych i profesjonalny audyt SEO.

Chcesz skorzystać z pozycjonowania, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się my się wszystkim zajmiemy! Zaufaj nam -specjalistom od SEO! Możemy Tobie zagwarantować skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie w atrakcyjnej cenie na start!

 

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.