Katalogowanie stron – sprawdzona technika pozycjonowania

Tajniki tworzenia zaplecza SEO
Maj 4, 2014
Dlaczego warto współpracować z agencją SEO
Maj 8, 2014

Aenean ligula nunc, accumsan quam, lobortis fringilla, massa. Maecenas pellentesque dolor.

Nie musisz od razu inwestować w pozycjonowanie strony internetowej. Branża SEO zna także inne rozwiązania, które wpływają na pozycję strony internetowej w Google. Jedną z najchętniej wybieranych usług SEO jest katalogowanie. Sprawdź czym jest katalogowanie i co nasza agencja SEO może Tobie zaoferować w tym zakresie.

Katalogowanie to praktycznie najprostsza metoda pozycjonowania. Sprowadza się do dodawania informacji o stronie internetowej do grupy najlepszych katalogów internetowych. Cena wpisu do katalogu stron internetowych, w zależności od jakości katalogu, to koszt od 3 do nawet 15 złotych. Jednak ilość wartościowych wpisów w katalogach stron przekłada się na skuteczność pozycjonowania.

Wiele osób twierdzi, że katalogowanie to w dobie tak zaawansowanych rozwiązań SEO jest metodą nieskuteczną. Nasza agencja SEO tak nie uważa. Co więcej mamy mnóstwo dowodów na to, że katalogowanie jest wciąż potrzebną i efektowną metodą pozycjonowania. Spójrzmy chociażby na przykład jednego z naszych Klientów.

Dla zachowania anonimowości powiedzmy, że nasz Klienta nazywa się Marek i prowadzi salon fryzjerski. Pan Marek zgłosił się do nas po tym, jak dowiedział się, że pozycja strony internetowej ma wpływ na liczbę odwiedzających do Klientów. Przeczytał jeden z naszych artykułów dotyczących wpływu pozycjonowania na biznes. Wykupił 1 z pakietów katalogowania – dodanie strony do 20 najlepszych katalogów internetowych w Polsce. Nasza agencja SEO stworzyła dla niego profesjonalny opis strony internetowej w oparciu na najczęściej wyszukiwane frazy kluczowe w jego branży. Dodaliśmy wpis o stronie internetowej jego salonu fryzjerskiego do 20 najważniejszych katalogów firm w Polsce. Efekt był następujący. Po 2 tygodniach pozycja strony internetowej zmieniła się z miejsca 24 na 16. Ten pierwszy sukces wpłynął na dalszą współpracę naszej agencji SEO z Panem Markiem. Obecnie świadczymy dla niego usługę pozycjonowania strony www.


Dlaczego warto zlecić katalogowanie naszej agencji SEO


W ramach usługi katalogowania stron www oferujemy naszym Klientom dwa pakiety – 20 wpisów do najlepszych katalogów internetowych w Polsce, oraz pakiet 20 artykułów SEO dodawanych do tworzonej przez nas bazy katalogów stron. Jeśli nie jesteś pewny, która usługa skuteczniej wpłynie na pozycję Twojej strony internetowej w Google, skontaktuj się z naszym ekspertem. Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najskuteczniejszą metodę katalogowania i to w bardzo konkurencyjnej cenie. Oto kilka powodów dla których warto zlecić katalogowanie naszej agencji SEO:


  • Dodajemy strony do najlepszych katalogów – oszczędzasz z nami wydatki.
  • Nasza agencja SEO pracuje nad własną grupą katalogów.
  • Tworzymy zgodne z standardami SEO opisy firm do katalogów.
  • Wpisy do katalogów dodajemy ręcznie – nie korzystamy z automatów.

Nasza agencja SEO oferuje bezpieczne i skuteczne katalogowanie stron. Jeśli jesteś zainteresowany usługę katalogowania koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci cenny wskazówek dotyczących procesu i efektów katalogowania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.