Jak działają katalogi stron?

Zaplecze SEO – na czym polega link building
Marzec 12, 2014
Jak pozycjonowanie może wpłynąć na Twój biznes?
Maj 3, 2014
Katalog stron to prosty i funkcjonalny zbiór najważniejszych informacji o stronach internetowych. W tradycyjnych katalogach umieszcza się adresy stron internetowych firm, którym zależy na atrakcyjnej i nie drogiej reklamie w internecie. Nasz katalog internetowy wyróżnia się nowoczesnym podejściem do katalogowania. Zamiast prostych wpisów umieszczamy w nim artykuły reklamowe, które są gwarancją skuteczniejszego pozycjonowania.

W sieci możesz znaleźć wiele katalogów stron. W jednej grupie znajdują się katalogi o wysokim page rank, czyli katalogi internetowe o wysokiej jakości. Do drugiej grupy należą katalogi SEO, czyli narzędzia do pozycjonowania. Nasz katalog stron próbuje łączyć te dwa elementy. Nasza baza stron www to atrakcyjna reklama i nowoczesne narzędzie pozycjonerskie w jednym.

Standardowo katalogi stron oferują darmowe lub płatne wpisy. Nie łudź się. Z perspektywy pozycjonowania darmowy wpis jest po prostu nieskuteczny. Inaczej jednak kształtuje się rola płatnych (wyróżnionych) wpisów pod kątem pozycjonowania. Płatne katalogowanie daje Tobie więcej możliwości. Nasza agencja SEO oferuje pakiet 20 artykułów SEO publikowanych w grupie wysokiej jakości katalogów Topranking.

Artykuły SEO to teksty reklamowe, tematycznie związane z pozycjonowaną stroną, pisane w sposób zgodny z standardami SEO. Artykuły branżowe zawierają najważniejsze słowa kluczowe. Dodanie ich do katalogów wraz z linkiem prowadzącym do pozycjonowanej strony to bardzo skuteczna technika pozycjonowania, opracowana kilka miesięcy temu przez naszych ekspertów. Dzięki tej metodzie zmiana pozycji strony w Google to tylko kwestia czasu.


Katalog stron Unikorn to coś więcej niż zwykły katalog


Katalog stron Unikorn to unikatowe narzędzie reklamowe i pozycjonerskie. Działa jak zwykły katalog, lecz o wiele skuteczniej. Tworząc ten katalog stron nasza agencja postawiła na jakość. Publikowane w nim teksty SEO są atrakcyjne pod względem treści i skuteczne pod względem pozycjonowania. Oferta katalogu obejmuje również:


  • Wpisy dla firm.
  • Możliwość stworzenia zaplecza SEO
  • Copywriting, czyli pisanie specjalistycznych tekstów SEO
  • Porady związane z pozycjonowaniem stron.

Skorzystaj z naszego katalogu internetowego już dziś. Pakiet 20 artykułów SEO kosztuje tylko 99 złotych. To wystarczy, aby zmienić pozycję strony w Google.

 

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.